deliaca stena PALACE 56dB
deliaca stena PALACE 56dB

Parthos je už od roku 1968 popredným európskym výrobcom pohyblivých stenových systémov a skladacích dverí. Obchodným partnerom spoločnosti Parthos pre SR je RAVI Slovakia. Vytvorenie priestoru a sloboda dizajnu sú dva piliere, na ktorých je naša produktová rada založená. Flexibilita vo využití priestoru je vďaka výrobkom Parthos neoddeliteľnou súčasťou dizajnu interiéru.  Parthos je synonymom tradičného spracovania, kvality a spoľahlivosti (certifikát ISO 9001). Približne 70% všetkých stien a dverí je exportovaných, a to nielen do európskych krajín, ale aj do Ázie, Austrálie, USA a na Stredný východ.

Okrem toho spoločnosť Parthos dodáva svoje výrobky interiérovým dizajnérom a aranžérom. Týmto spôsobom Parthos dáva svoje vedomosti a výrobné priestory k dispozícii aj tretím osobám.

Firma Parthos zamestnáva približne 110 skúsených zamestnancov v krytom závode o rozlohe 11 000 m2. So stenovými systémami Parthos, ktoré sú vyrábané a povrchovo upravované presne podľa požiadaviek zákazníkov, môžu používatelia rýchlo rozdeliť veľké priestory a za všetkých okolností tak optimálne využiť dostupný priestor.

  • protihluková úprava až do 58dB
  • možnosť protipožiarneho prevedenia
  • celosklenné prevedenia
  • možnosť povrchovej úpravy podľa potrieb zákazníka

“Dizajn pre priestor” tak presne vystihuje filozofiu spoločnosti Parthos.

Deliace steny PALACE 46 dB až 58 dB

deliaca stena PALACE 58 dB

Presklené parkovacie steny

celosklenné deliace steny President

Zhrňovacie préčky 26 dB až 46dB

deliaca priečka Phonic 46dB

Zhrňovacie priečky MONO bez zvukového útlmu

deliaca priečka Mono