exterierove-dvere-1

Presvedčte sa o prekvapujúcej rozmanitosti. Vo Wippro nájdete určite niečo podľa Vašej chuti. Ako špecialitu ponúkame domové dvere s obojstranne rozdielnym povrchovým prevedením. Tak perfektne pasujú Vaše vchodové dvere k vonkajšej fasáde a zároveň optimálne ladia s Vaším interiérom. Zárukou bezpečnosti je päťdielny bezpečnostný zámok so štyrmi otočeniami a dodatočnou trezorovou čapovou závorou. Pre novostavbu alebo renováciu zhotovené na mieru. V prevedení s polkruhovým oblúkom, segmentovým oblúkom, ako aj s bočným dielom alebo osvetlením zhora, všetko ladí s Vaším vchodom.

prah

Technika a štruktúra vchodových dverí Wippro

Rám
Vrstvené lepené drevo s masívnymi drevenými vložkami v drážke a v oblasti hrán. Rám s dvojstupňovou drážkou.

Krídlo dvier
Nosná časť z vrstveného lepeného dreva a spevňujúci rám s integrovanou masívnou drevenou časťou v mieste dvojitej drážky, do krídla sú integrované tiež 2 alebo 3 silikónové tesnenia, podľa modelu dverí a požiadaviek zákazníka. Ako izolácia je použitá vode odolná PU izolácia v krídle dverí, ako aj vo výplni. Ako stabilizačná bariéra a ako zábrana proti prerazeniu slúži kovová platňa, umiestnená pod poslednou krycou vrstvou.

panty2

Trojdimenzionálne nastaviteľné závesy
s nylónovými vrstvami umožňujú jemné nastavenie miery pritlačenia tesnenia k rámu a upraviť polohu krídla dverí bez jeho predchádzajúceho zvesenia!

Viacnásobné uzamykanie
zámkom s piatimi otočeniami a hlavným čapom sériovo. Uzatváracie plechy sú nastaviteľné, tým sa dá nastaviť optimálne pritlačenie v daných smeroch. Voliteľné je doplnenie prídavnými uzamykacími mechanizmami s trezorovými čapmi, je to 12 (2×6) dodatočných čapov zabezpečujúcich optimálnu ochranu proti vlámaniu! Dodatočne sa dá objednať nerezová vložka s rozetovým krytom s integrovanou poistkou proti navŕtaniu.

nastavovanie

Špeciálna nastavovacia skrutka
reguluje prostredníctvom jednoduchého otáčania pritlačenie tesnenia hore a dole. Takto je zaručená trvalá nepriepustnosť pri každom počasí. Dodatočné nastavenie je samozrejme vždy možné!