29 až 55 Rw dB Riešenia akustických dverových súprav

Sortiment interiérových dverí Huet zahŕňa produkty s akustickým hodnotením 29 až 55 Rw dB, testované podľa normy Rw akreditovanými laboratóriami. Vďaka neustálemu vývoju sme schopní dodať vysoko výkonné akustické dvere s pozoruhodne tenkými dvernými krídlami. Rovnaký proces vytvára vysoko stabilné krídlo dverí, ktoré zaisťuje rovnomerný výkon medzi krídlom a akustickým tesnením.

Namiesto samostatných dverí a zárubní môžete špecifikovať kompletné dverové súpravy zahŕňajúce naše najnovšie technické inovácie. Poldrážkové rámy napríklad eliminujú mechanickú deformáciu, aby vytvorili rovnomerný, konštantný tlak na akustické tesnenie, čím sa zabezpečí zachovanie akustického výkonu. To všetko prispieva k záruke, že jednotka bude fungovať nielen v testovacom laboratóriu, ale aj v praxi.

Všetky naše akusticky hodnotené dverové súpravy môžu byť špecifikované s výberom plne akusticky testovaných vizuálnych panelov.

V priebehu rokov spoločnosť Huet získala rozsiahle skúsenosti s vývojom a aplikáciou akustickej technológie na dverové súpravy. Akustici v celej Európe nám dôverujú, že poskytujeme dverové súpravy, ktoré fungujú v rôznych špecializovaných odvetviach: vysielanie, nahrávanie zvuku, vzdelávanie, zdravotníctvo a hotelierstvo.

Medzi významné projekty na použitie dverí Huet patria:

  • Renesančný hotel a apartmány Marriot St Pancras
  • nové štúdiá BSkyB
  • v tlačovom stredisku olympijských hier v Aténach
  • dlhodobý kontrakt na dodanie Accor Hotels s radom akustických dverných súprav prispôsobených každej z ich hotelových značiek

Akustické a protipožiarne riešenia pre architektov
Keď si vyberiete akustickú alebo protipožiarnu súpravu Huet, budete mať na výber inovatívne a flexibilné riešenia ušité na mieru pre váš projekt. Budete tiež podporovaní komplexnou službou podpory, aby ste zaistili, že produkt vyzerá a funguje rovnako dobre v reálnom živote ako vo vašich návrhoch.

Naša široká škála možností a povrchových úprav vám umožní presne špecifikovať to správne riešenie dverovej súpravy pre váš projekt. Môžete zvoliť dvere jednokrídlové alebo dvojkrídlové s rôznou šírkou a výškou dverí aj nad 2,5. Dvere je možné vybaviť rôznymi doplnkami: elektronický bezpečnostný systém na kľúče, prepojenie na detekciu požiaru, protipožiarne prevedenie, integrácia vizuálneho panelu, a ďalšie možnosti. Radi vám poradíme s výberom vhodných doplnkov pre váš projekt.

Okrem skutočnej drevenej dyhy si môžete vybrať z množstva ďalších povrchových úprav, ktoré doplnia akýkoľvek interiérový dizajn alebo špeciálne potreby. Náš systém „Prothys“ napríklad poskytuje hygienickú, zapustenú, vysokopevnostnú plastovú povrchovú úpravu a možno ho skombinovať so zapustenou armatúrou „Oculus“ s nerezovým rámom panela zraku. Je to perfektná kombinácia pre akýkoľvek projekt v zdravotníctve.

Naše dverové súpravy spĺňajú bezpečnostné predpisy: požiarna odolnosť FD30 a FD60 testovaná podľa noriem BS 476 a EN 1634; voliteľné viditeľné a neviditeľné držiace mechanizmy dverí sa páčili celoplošným protipožiarnym systémom. Podobne naše akustické dverové súpravy sú hodnotené od 29 do 55 Rw dB, testované podľa normy ISO 717/1 Weighted Sound Reduction Index (Rw).

Udržateľnosť je pre architektonickú profesiu stále vyššou prioritou, preto sme podnikli kroky na zníženie nášho vplyvu na životné prostredie. Naše výrobné závody využívajú energeticky efektívne vykurovacie systémy a sofistikovaný systém energetickej bilancie na zníženie celkovej spotreby energie.

V priebehu rokov sme získali hlboké znalosti v niektorých špecializovaných priemyselných odvetviach: vysielanie, nahrávanie zvuku, vzdelávanie, zdravotníctvo a hotelierstvo. Zadajte dvere Huet a my sme s vami na každom kroku.

Dvere pre školy a predškolské zariadenia
Huet vyvinul dvere Euroflam Nursery špeciálne pre školy, herné skupiny, jasle a škôlky – v skutočnosti boli navrhnuté pre malé deti. Nie je možné zachytiť alebo rozdrviť prsty medzi krídlom a rámom vďaka ocenenej kombinácii vlastností.

Detská škôlka Euroflam má požiarnu triedu FD30 / EI30. Môže byť dodaný s celým radom možností Huet (vrátane vizuálnych panelov) a odolnými, jasnými a zábavnými povrchovými úpravami.

Požiarna odolnosť
Naše protipožiarne dverové súpravy a náš akustický sortiment je možné špecifikovať výberom povrchových úprav vrátane ochranných zón pre extra opotrebenie. Protipožiarne dverové súpravy sú dostupné aj s antibakteriálnym náterom. Sú ideálne pre nemocnice a laboratóriá.

S výberom požiarnej odolnosti 30 a 60 minút – a sú k dispozícii na jedno, dvojité, kyvné alebo jednočinné dvere – sme si istí, že máme rad produktov, ktoré vyhovujú vášmu projektu.

Inovatívne dverové súpravy pre zdravotníctvo a medicínsky priemysel
Našu kultúru inovácií dokonale ilustrujú naše produkty na použitie v zdravotníctve a medicínskom prostredí. Samozrejme dostanete produkt s prvotriednym akustickým hodnotením a certifikovaným požiarnym hodnotením. Ale sú to doplnky a detaily, ktoré robia rozdiel.

Hygienické povrchové úpravy pre nemocnice a laboratóriá
Všetky naše protipožiarne dverové súpravy môžu byť vybavené laminovaným povrchom pre rýchle a jednoduché čistenie a antibakteriálnym povlakom, ktorý je prirodzene odolný voči prenosu baktérií a chorôb. Antibakteriálne povrchové úpravy pre naše akustické dverové súpravy sú v súčasnosti v teste.

Dôvernosť
Naše akustické dverné súpravy sú často určené pre lekárske ordinácie a zdravotné strediská. Zvuková izolácia zaisťuje, že dôverná konzultácia s lekárom zostane len taká. Naše produkty s vyšším hodnotením sa úspešne používajú v špecializovaných oblastiach, ako sú pôrodné súpravy.