Individuálne potreby a vysoké nároky sú podkladom pre WIPPRO výrobu. Trvalá kvalita – Dokonalý tvar krásy – Premyslená funkčnosť označujú WIPPRO výrobky, ktoré nevyzerajú luxusne len na povrchu.

Spoločnosť WIPPRO je rakúskeho pôvodu a pôsobí na trhoch po celom svete. Podľa vyhlásenia o poslaní spoločnosti WIPPRO, je úspech našich produktov a služieb úzko spojený s kvalitou, a preto je nevyhnutné budovanie dôvery s našimi zákazníkmi. Spoločnosť je zameraná na integráciu najnovších technológií do vývoja našich produktov. Aktívne podporujeme ochranu životného prostredia. Každý jednotlivec spoločnosti WIPPRO je zodpovedný za rozvoj spoločnosti a určuje jej povesť.

Interierové dvere

Neoddeliteľnou súčasťou vnútorných dverí a dnes už samozrejmosťou nových či renomovaných interiérov sú obkladové zárubne, na vývoji ktorých WIPPRO neustále pracuje už viac ako 50 rokov. Každým rokom sa firma pokúša vyvíjať nové prevedenia dverí a vychádza na trh s novými prevedeniami. V roku 2002 ako novinku predstavili obkladové zárubne Design DeLuxe, ktorá si našla uplatnenie predovšetkým v moderných interiéroch. V roku 2003 pre Vás a radu architektonických ateliérov vítaná a dlho očakávaná zárubňa pre bezfalcové dverné krídlo, ktorá je osádzaná presne do stavebného otvoru a nepresahuje hranu steny, pod názvom Slim Edition. V roku 2008 vyšla spoločnosť s interiérovými dverami do maximálnych rozmerov 130cm širokých a 370cm vysokých pre jedno krídlo. V roku 2008 spoločnosť predstavila na výstave CONECO priestorovo šetriace dvere DUOPLAN – TRIPLAN a v roku 2010 dvere MONOPLAN. Pokračovaním vývoja firma neprestáva ani v týchto rokoch a prináša neustále nové modely a tvary dverí. Vývoj pokračuje aj na základe požiadaviek architektonických ateliérov a našich zákazníkov.

Dlhodobé remeselnícke skúsenosti kombinované s inovačnými technikami dávajú zákazníkovi ukľudňujúcu istotu získať absolútne najlepšie výrobky. Presné spracovanie a láska k detailu sú typickým znakom WIPPRO kvality, ktorú Vám garantujeme.

Designové dvere

Dyhované dvere, vyrobené z vysoko kvalitného dreva – zakončené linetami, vloženými páskami alebo drážkami, dostupné v rôznych úrovniach kvality. Povrchy je možné meniť a kombinovať individuálne podľa Vašich predstáv. V každom prípade je výsledok jedinečný vďaka vysoko kvalitnej technológii dverí. Každý model je možné preniesť do (takmer) každého dverného systému, ako napríklad: Zitrin G, FLAT, SLIM alebo dvere šetriace priestor a ďalšie systémy.

Rámové dvere

Dvere v rámovej konštrukcii vyrobené z vysoko kvalitných dýh, alebo vo farbách RAL / NCS podľa Vášho výberu. Optimálne štýlový design dverí vhodný pre nové alebo staré budovy je možné tiež kombinovať s originálmi. Dvere sú vybavené výplňami s kontra profilom. V závislosti na druhu dreva je možné použiť výplne z masívneho dreva alebo drevenej dyhy.

Štýlové dvere

Elegantné dvere s vloženými lištami. Štýlové klenuté alebo segmentové výrezy oblúkov je možné dokonalé kombinovať s vchodovými dverami. Výplne sú prevažne vyrábané z dreva.

ALPSKÉ DVERE – RUČNE VYRÁBANÉ V RAKÚSKU

Vnútorné dvere z pravého starého dreva. Od hrubého, ručne sekaného, spáleného smreku až po červotočom prelezenú dubnovú dosku. Každé dvere sú jedinenčným, rustikálnym a dizajnovým kusom. Všetky modely alpských dverí je možné vyrobiť aj ako vchodové dvere, čím získa váš priestor uhladený a jednotný vzhľad.