NORDPFEIL NAŠA KOLEKCIA KOBERCOV

Mysleli sme na každú oblasť.
Pod značkou NORDPFEIL poskytuje Vorwerk flooring textilné podlahové krytiny, ktoré sú prispôsobené potrebám trhu a cieľovej skupiny.

Produkty NORDPFEIL znamenajú hlboké pochopenie potrieb maloobchodníkov, ako aj architektov a dodávateľov.

Produkty NORDPFEIL znamenajú hlboké pochopenie potrieb obchodu, ako aj architektov a developerov. Sú šité na mieru pre príslušný segment a inšpirujú zákazníkov trhovo vyhovujúcim a spotrebiteľským dizajnom a povrchom.

Funkčnosť a vynikajúca kvalita sú nevyhnutné pre jadro značky , pokiaľ ide o produkty dostupné zo skladu alebo na objednávku . Výroba je šetrná k životnému prostrediu a presahuje požadované ekologické normy.

Šité na mieru pre príslušný segment. Produkty inšpirujú zákazníkov svojim dizajnom a povrchom, ktorý je v súlade s trhom a spotrebiteľom. Funkčnosť a vynikajúca kvalita sú nevyhnutné pre podstatu značky produktov, ktoré sú dostupné zo skladu alebo ako individuálna zmluvná výroba. Výroba je šetrná k životnému prostrediu a presahuje požadované ekologické normy.

textil_fliese

NAŠE KOBERCOVÉ
ŠTVORCE

… ponúkajú maximálnu slobodu dizajnu pre váš interiérový projekt. Rôzne povrchové štruktúry, vzory a farby je možné individuálne kombinovať. Kreatívnemu a funkčnému dizajnu interiéru tak už nič nestojí v ceste. Kobercové dlaždice sa navyše dajú jednoducho vymeniť jednotlivo, ak sú poškodené alebo je potrebná výmena.

meerlust_1g

PODLAHOVÉ KRYTINY
PRE HOTEL

Vysoká kvalita, vylepšená akustika miestnosti a určitý stupeň individuality v dizajne. Najmä v hotelierstve zohráva dôležitú úlohu mimoriadne vysoká kvalita „Made in Germany“ a s tým spojená dlhá životnosť. Pretože vo veľmi frekventovaných priestoroch, ako je prijímacia hala, na chodbách a v priestoroch gastronómie, je potrebná robustná podlahová krytina, ktorá stále vytvára určité čaro a maximálne príjemnú atmosféru.

offenbach_3g

NAJLEPŠIA PODLAHA DO KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV

Pri hľadaní dokonalej podlahovej krytiny pre kancelárske budovy hrajú hlavnú úlohu nielen vizuálne faktory. Pri výbere správnej podlahy netreba zanedbávať akustiku miestnosti, atmosféru miestnosti a dlhú životnosť. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s výrobou podlahových krytín a množstvu nami realizovaných projektov presne vieme, čo je dôležité a ktorá podlaha vyhovuje vašim miestnostiam a vašim predstavám.